MENU

TOHLE VÁS BUDE BAVIT: Do kin míří romantická komedie Lítá v tom s Kryštofem Hádkem

TOHLE VÁS BUDE BAVIT: Do kin míří romantická komedie Lítá v tom s Kryštofem Hádkem

Do čských kin míří další komedie, která si určitě zaslouží naši pozornost. V hlavní roli tentokrát bude Kryštof Hádek a jedna "malá" rodinná lež. 

Kryštof Hádek a Kristína Svarinská se v nové komedii „Lítá v tom“ zapletou do jedné nevinné lži, která  následně strhne lavinu nedorozumění. Hlavní hrdina totiž přemluví svou těhotnou sousedku a bývalou striptérku, aby před jeho maminkou jednou jedinkrát sehrála jeho přítelkyni a nastávající manželku. Situace se ale zvrtne a to, že jsou zamilovaný pár, budou muset předstírat mnohem déle.


„Lítá v tom je komedie o jedné milosrdné lži, která spustí řetězec událostí a rozvine hodně zajímavý příběh. Taky je o tom, jak je život nevyzpytatelný, přináší nečekané situace a zážitky a může se během jedné vteřiny úplně změnit, “ říká k filmu Kristína Svarinská.

Komedii Lítá v tom natočil Tomáš Dianiška, v dalších rolích se představí Taťjana Medvecká, Anna Polívková, Sandra Nováková, Filip Rajmont, Pavel Soukup, Miroslav Noga nebo Veronika Žilková. Film vstoupí do kin na Vánoce, 14. prosince 2023.


„Od začátku mě ten námět a příběh bavil, stejně jako další obsazení a to, že film točí právě Tomáš Dianiška. Myslím, že ten příběh je chytře napsaný, film sám je hezky výtvarně a vizuálně natočený a je to sranda, “ popisuje Kryštof Hádek.


Jméno režiséra Tomáše Dianišky přesvědčilo k roli ve filmu i Taťjanu Medveckou. „Byl to jeden  z velkých důvodů. Tomáš má v divadelním světě skvělé jméno, je to takový zavedený komediograf  s neuvěřitelnou zásobou nápadů, “ přiznává Medvecká, která hraje roli maminky.


Dianiškův osobitý rukopis je znát i ve filmu, kromě situačních gagů v něm využívá také řadu  grafických a výtvarných prvků, které jinak nejsou v českém filmu obvyklé. „Během natáčení jsme  pořád slyšeli: Tady pak proletí Kryštof vesmírem, tady na obloze za nima budou planety, tady se bude vznášet plachetnice z Barona Prášila. Tomáš nás nijak nešetřil a film je tak hravý, jak si vymyslel. Tenhle svěží pocit podtrhuje i skvělá hudba Michala Šupáka, “ dodává jeden z producentů filmu Vojtěch Frič.


Výrazným tématem filmu je astronomie, kosmonautika a láska k vesmíru a hvězdám, hlavní postava filmu se už od dětství se chce stát astronautem. Poslední klapka filmu padla v pražském planetáriu ve Stromovce, kde si Kryštof Hádek vyzkoušel skafandr, trenažery pro kosmonauty i kokpit raketoplánu Apollo 11. „Já sám rozpoznám velký vůz od malého, poznám měsíc a slunce. To je tak všechno, “ směje se Hádek

Internetová Hitrádia

LIVE
Osmdesátka
L'taliano
TOTO CUTUGNO
L'taliano - TOTO CUTUGNO
LIVE
Devadesátka
Because I Love You
STEVIE B.
Because I Love You - STEVIE B.
LIVE
Milénium
Broken Hearted Girl
BEYONCÉ
Broken Hearted Girl - BEYONCÉ
LIVE
Desítka
I'm Not The Only One
SAM SMITH
I'm Not The Only One - SAM SMITH
LIVE
Zóna lásky
2 Become 1
SPICE GIRLS
2 Become 1 - SPICE GIRLS
LIVE
PopRock
Sharks
IMAGINE DRAGONS
Sharks - IMAGINE DRAGONS
Copyright © 2026 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.