Na vytížené křižovatce Radlická – Dobříšská nefungují semafory. Důvodem je porušení kabelu. Závada vznikla při výstavbě nové centrály České spořitelny v areálu bývalého nákladového nádraží.
Městská část Praha 5 neprodleně svolala schůzku, které se zúčastnili zástupci smíchovské radnice, České spořitelny a Technologie hl. m. Prahy, jež má na starosti správu světelné signalizace na území metropole, s cílem zjistit aktuální stav a termín zprovoznění semaforu na jedné z nejkomplikovanějších křižovatek v Praze 5.
Správce signalizace a zástupce spořitelny přislíbili zprovoznit semafor do úterý 20. ledna. „Kontaktovali jsme Policii ČR, aby v kritických časech zajistila řízení dopravy, neboť jsme si vědomi, že jde o složitou křižovatku, zejména pro chodce, “ uvedl starosta Lukáš Herold (ODS), který ocenil, že místo předpokládaných čtrnácti dní se termín opravy podařilo významným způsobem zkrátit..