MENU

Aktuální tropy lákají k vodě!

Aktuální tropy lákají k vodě!

Nedělní předpověď počasí slibuje až 33 stupňů. Ideální čas ho strávit u  vody! A kam za koupáním v Praze? Máme pro vás několik tipů, kde je voda ke koupání stále ještě vhodná a to v Praze a okolí.

Oblíbeným místem ke koupání je jezero v Poděbradech s písečnou pláží, skluzavkou a novým zázemím, které tady nechalo město vybudovat. I kvůli těmto investicím se mírně zvedlo vstupné a lidé bez rozdílu věku platí 70 Kč za osobu při vstupu mezi 6. a 19. hodinou. Pozdější vstup vyjde na 10 Kč, od půlnoci do rána je pak areál uzamčený.

Vodní vyžití najdete také na koupališti na Hostivařské přehradě. Cesta po hrázi, která byla ještě donedávna zavřená kvůli stavbě bezpečnostního přelivu, už je otevřená, lidé se k vodě pohodlně dostanou i od tramvajové zastávky Hostivařská. Základní vstupné je 150 Kč.

Nejlepší kvalita vody je podle posledních měření v rybníku Motol, v nádrži Šárka a v přírodním koupališti v Radotíně.

Pro všechny, kdo rádi chodíváte na koupaliště do Lhotky na Praze 4, máme trošku horší zprávu. Aktuálně hygiena tento biotop uzavřela kvůli parazitovi, který způsobuje svědivou vyrážku zvanou cerkáriová dermatitida. Hygienici zakázali vstup od 20. června.

Zdroj: novinky.cz

Internetová Hitrádia

LIVE
Osmdesátka
The Great Pretender
FREDDIE MERCURY
The Great Pretender - FREDDIE MERCURY
LIVE
Devadesátka
Let'S Get Rocked
DEF LEPPARD
Let'S Get Rocked - DEF LEPPARD
LIVE
Milénium
Big City Life
MATTAFIX
Big City Life - MATTAFIX
LIVE
Desítka
Dusk Till Dawn
ZAYN & SIA
Dusk Till Dawn - ZAYN & SIA
LIVE
Zóna lásky
Wonderful Life
BLACK
Wonderful Life - BLACK
LIVE
PopRock
LOVE ME TO HEAVEN
JONAS BROTHERS
LOVE ME TO HEAVEN - JONAS BROTHERS
Copyright © 2025 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.