Vysílací studio: 800 937 937
Dopravní linka: 777 937 777
ARMIN VAN BUUREN & TREVOR GUTHRIE - This Is What It Feels Like
Playlist
ARMIN VAN BUUREN & TREVOR GUTHRIE
This Is What It Feels Like
Právě vysílá:
Hitrádio City 93,7 FM
Noční Hitrádio City

SOUTĚŽ O VSTUPENKY DO ZOO WROCLAW A NEBO DO MODELOVÉ ŽELEZNICE KOLEJKOVO

Drážďany nebo Vídeň? Zapomeňte na ně. Jestli má cenu vyrazit na adventní trhy za hranice Česka, doporučujeme POLSKO, například nádherné historické město Wroclaw. V době adventu můžete navštívit vánoční trhy na jednom z největších historických náměstí v Polsku, a to kousek od českých hranic.

Pokud se chcete do Wroclawi vypravit stejně jako my, máte jedinečnou šanci právě teď. Registrací do Klubu našeho Hitrádia budete automaticky zařazeni do soutěže o 4 x vstup do ZOO Wroclaw nebo 4 x vstup do světa miniaturních modelů vláčků a památek města Wroclaw - do Kolejkova. Stačí nám jen napsat, kam byste se vypravili raději - zda do ZOO a nebo na vláčky.
Registrovat se můžete do úterý 12. prosinece 2022 do 18:00.  Ze všech registrací přes tento webový formulář následující den (tedy 13. prosince 2022) pak  náhodně vybereme dva z Vás, které odměníme vstupy do jeho preferovaného místa.
 

9

Zoologická zahrada ve Wroclawi je zajímavá svým projektem Afrikárium.Největší atrakcí moderního pavilonu plného nejrůznějších ryb, žraloků či rejnoků, želv, tučňáků, hrochů a krokodýlů je podvodní tunel, ze kterého budete ryby pozorovat z pozice potápěče, i když bez skafandru. Zahrada má dokonce vlastní přístav na Odře, takže sem pohodlně dojedete z centra 
města lodí, což ocení především nejmladší turisté.
 
Obrovskou modelovou železnici najdete v tzv. „Kolejkowo“ – je tam 430  kolejí, na nichž se prohání 15 lokomotiv s 60 vagony a stále přibývají další. Totéž lze říct o skoro dvou stovkách miniatur reálných budov a když k tomu připočtete 2 300 figurek lidí a zvířat, máte o zábavu na několik hodin postaráno.