Vysílací studio: 800 937 937
Dopravní linka: 777 937 777
SANTANA & ROB THOMAS - Smooth
Playlist
SANTANA & ROB THOMAS
Smooth
Právě vysílá:
Hitrádio City 93,7 FM
Noční Hitrádio City

Rande snů v DubajiChcete na pořádné rande? Ale opravdu pořádné? My pro vás máme Rande snů. Rande, na které nikdy nezapomenete. Prodloužený víkend v luxusním hotelu na pláži a VIP romantickou večeři v restauraci Gordona Ramsayho pro dva.

Prvního května jste se (asi) líbali pod třešní na Petříně. Co ale vyměnit Petřínskou rozhlednu za nejvyšší budovu světa? A ještě si užít super VIP večeři a prodloužený víkend v luxusním hotelu v Dubaji? Splníme vaše nejodvážnější představy a v měsíci lásky vám zařídíme Rande snů. 

Co pro to musíte udělat?

Zaregistrujte sebe a svou drahou polovičku na webu Hitrádia City. A pak stačí počkat a být v pohotovosti. Pokud vás vybereme a zavoláme vám, tak musíte do pěti hodin dorazit na Letiště Václava Havla. A pokud to zvládnete jako první, tak letíte. Do Dubaje. 

A proč jako první? Protože vybereme celkem tři páry, které se budou snažit dorazit na letiště co nejrychleji. A pouze ten pár, který se dostane jako první k našemu promotýmu, odletí do Dubaje. 

Upozornění

Cestující musí být připraveni k odbavení a odletu dle aktuálně platných pravidel pro cestu do Spojených Arabských Emirátů dle informací na webu Ministerstva Zahraničních věcí České republiky. Upozrňujeme zejména na podmínky vstupu na území SAE (platnost cestovních dokladů) a dokumentaci související s Covid-19. Více v odkazu:
https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/blizky_vychod/spojene_arabske_emiraty/cestovani/index.html