Vysílací studio: 800 937 937
Dopravní linka: 777 937 777
ANETA LANGEROVÁ - Bílý den
Playlist
ANETA LANGEROVÁ
Bílý den
Právě vysílá:
Hitrádio City 93,7 FM
Noční Hitrádio City

Splňte si dětský sen, staňte se kapitánem lodi

pes_clanek

O Vánocích se plní přání…i ta z dětství. Splňte si ho i Vy, staňte se kapitánem lodi.
Každé všední dopoledne mezi 9 a 12hod hrajeme na Hitrádiu City o kapitánské kurzy v hodnotě 6.000 korun!

Jakmile uslyšíte výzvu ve vysílání, volejte naši bezplatnou telefonní linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jako třetí v pořadí, jste ve hře.

Vaším úkolem bude správně odpovědět na otázku z testu pro kapitány.

Hrajeme o poukaz na kurz: M+C+S20 včetně ověření M

Tato kombinace je naším nejoblíbenějším kurzem. Najednou můžete získat oprávnění pro motorové čluny bez výkonu omezení do 20 m, plachetnice s oplachtěním do 20 m2, stejně tak i oprávnění pro plavbu na moři. Po absolvování tohoto kurzu a následné zkoušky na Státní plavební správě obdržíte průkaz s mezinárodní platností, který vám umožní ovládat plavidlo do 20m délky bez omezení výkonu motoru. A to nejen na vnitrozemských vodních cestách ale i na moři pro příbřežní plavbu do jedné námořní míle od pobřeží. V rámci kategorie S20 také budete mít možnost plout s plachetnicí s oplachtěním do 20 m2.

O Kapitán je pes

Připravíme Vás na všechny typy kapitánských zkoušek. Provedeme Vás praktickou i teoretickou částí tak, abyste úspěšně prošli kapitánskými zkouškami. Součástí kurzů je plavba na moderním rekreačním plavidle plavidle, kde ověříme Vaše praktické dovednosti, proplujeme společně plavební komoru a předvedeme si manévry s lodí. Jsou to zážitky za kormidlem lodi, proplouvání atraktivním prostředím historického centra Prahy, spousta nových poznatků i dovedností. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem Vám také můžeme nabídnout kondiční plavby na motorové lodi nebo plachetnici, při kterých si pod naším dohledem zkusíte plavbu, manévry nebo kotvení. Díky našim kurzům se stanete sebejistým kapitánem plachetnice nebo motorového člunu a vyplujete na přehradu, jezero nebo moře bez obav.
Pokud někoho láká adrenalin a opravdu rychlá plavba tak společně můžeme kormidlovat pohraniční a policejní člun. Společně prověříme sílu a výkon člunu GSB 075 – Pohraničník, tyto čluny sloužili na Dunaji u pohraniční stráže poté byl ve výzbroji Policie, Za kormidlem tohoto člunu se Vám splní jeden z klukovských snů – stát se vojenským kapitánem lodi.