Vysílací studio: 800 937 937
Dopravní linka: 777 937 777
GREEN DAY - 21 Guns
Playlist
GREEN DAY
21 Guns
Právě vysílá:
Dominik Vršanský a Kateřina Pechová
Snídaně šampionů na Hitrádiu City 93,7 FM

Zpěvačka Anne-Marie má nejvíce nominací na Brit Awards.

Zpěvačka Anne-Marie,   známá u nás především z hitu Rockabye skupiny Clean Bandit, získala nejvíce nominací na britské výroční hudební ceny. Její jméno na seznamech adeptů na Brit Awards figuruje hned čtyřikrát. Slavnostní udílení proběhne 22.2.2017.

Sympatická zpěvačka, která se před lety stala světovou šampionkou v karate, k nominonaci na cenu kritiků udělovanou v rámci Brit Awards přidala minulý týden další tři. Ucházet se bude o titul Objev roku a ve společnosti skupiny Clean Bandit i o vítězství v kategoriích Nejlepší singl a Video roku 2016. Je to poprvé v historii britských ocenění, kdy je nějaký interpret nominován zároveň na cenu kritiků i jako objev. Jméno Anne-Marie nedávno navíc zmínil i Ed Sheeran, když byl novináři požádán o tip na novou tvář, kterou bude záhadno sledovat v roce 2017.

Připomeňme, že Anne-Marie se loni skvěle uvedla nejprve s vlastním singlem Alarm, jenž se stal hitem hned v několika evropských zemí a kterého se jen v Anglii prodalo přes půl milionu kopií. Koncem roku pak následovala spolupráce s Clean Bandit na duetu Rockabye, který celých devět týdnů okupoval čelo britského singlového žebříčku. Dá se předpokládat, že debutového alba Anne-Marie se dočkáme právě letos.