Vysílací studio: 800 937 937
Dopravní linka: 777 937 777
NELLY FURTADO - Força
Playlist
NELLY FURTADO
Força
Právě vysílá:
Michal Klein
Hitrádio Classic

V Praze zahráli skvělí Green Day

První z velkých koncertů roku je za námi. Ve vyprodané Tipsport Areně v Praze zvedli publikum ze sedaček alternativní rockeři Green Day.

Partička, která už od devadesátek tluče nejen Američanům do hlavy, jak je dnešní společnost v lepším případě prapodivná a na novém prezidentovi Donaldu Trumpovi nenechá niť suchou (i tentokrát mu připomněla, že ho nikdo nemá rád), se předvedla ve skvělé formě. Nabídla všechny své největší hity, přihodila novinky z posledního alba a ještě to vše ochutila svým podáním legendárního hitu Queenů Bohemian Rhapsody nebo kultovní melodií z filmu Dobrý, zlý a ošklivý.

Pecky jako Know Your Enemy, Bang Bang,   Boulevard Of Broken Dreams, Longview, nebo When I Come Around, obrovské charisma Billieho Joe Armstronga, pyrotechnická show, to vše bylo dokonalé. Green Day dokázali, že ani po dvaceti letech na vrcholu neztratili nic ze své energie, aktuálnosti a hlavně ryzího rockerství.

Výsledkem byl megahutný koncert složený z třiceti songů, na který nikdo z přítomných dlouho nezapomene. Zejména ta fanyna, která si na pódiu mohla zahrát pár akordů na Armstrongovu kytaru a pak si ji i odnést do davu. Green Day zkrátka stále baví.