Vysílací studio: 800 937 937
Dopravní linka: 777 937 777
ROXETTE - How Do You Do
Playlist
ROXETTE
How Do You Do
Právě vysílá:
Hitrádio City 93,7 FM
Noční Hitrádio City

TAYLOR SWIFT má letos už druhé album!

Tak tohle je překvapení jako hrom! Zpěvačka Taylor Swift nahrála své druhé letošní album a znovu jeho vznik oznámila až těsně před uvedením do prodeje! Na sociálních sítích napsala, že její devátá studiová deska s názvem Evermore bude k dispozici už v noci na pátek. Podobně překvapivá byla v červenci zpráva o albu Folklore, které bylo mezitím nominováno na několik cen Grammy.

"S nadšením vám oznamuji, že mé deváté studiové album a sesterská nahrávka Folklore, vyjde dnes o půlnoci východoamerického času (06:00 SEČ). Jeho název je Evermore, " vzkázala Taylor svým fanouškům. Na vzniku nové nahrávky se stejně jako v případě té předchozí podílel Justin Vernon z indierockové kapely Bon Iver. Na nové desce má pak Taylor společné písničky i se skupinami Haim a The National. Deska obsahuje celkem 17 písní včetně dvou "bonusových".

"Mám-li to říct na rovinu, prostě jsme nemohli přestat psát písně. Tohle jsem ještě nikdy neudělala. V minulosti jsem vždycky k albům přistupovala jako k samostatným érám a po vydání jednoho jsem přešla k plánování dalšího. U Folklore bylo něco jinak, " dodala zpěvačka, která si tak dala předčasný dárek ke svým víkendovým 31. narozenám.

Zároveň s celou deskou Evermore vypustila do světa i nový klip k písničce Willow.