Vysílací studio: 800 937 937
Dopravní linka: 777 937 777
SIA - Chandelier
Playlist
SIA
Chandelier
Právě vysílá:
Hitrádio City 93,7 FM
Noční Hitrádio City

Rozhovor s Pepou Vojtkem – exkluzivně jen pro Hitrádio !

Frontman kapely Kabát Pepa Vojtek je čerstvým držitelem ceny Thálie v kategorii muzikálů a tak jsme se ho třeba zeptali, jestli si víc dokáže užít muzikál, než třeba koncerty kapely Kabát.
 
Pepo,  jak se ti vstává teď s cenou Thálie ?
No, ráno bylo asi jako každý jiný, musím vstávat brzo, protože vozím kluka do školky. Takže normální obyčejný ráno.
 
Přemýšlel jsi někdy o téhle ceně?
Já o tom takhle nepřemýšlím, že bych něco dělal proto, abych získával nějaký ceny. Já dělám hudbu i divadlo, protože mě to baví. To, že jsem dostal cenu Thálie mě samozřejmě těší. Muzikály dělám opravdu od roku 1996, takže to bylo takový jako zadostiučinění.
 
Co si víc užíváš, muzikál nebo koncert?
Samozřejmě rockovej koncert, to je daleko větší adrenalin. Tam se cítím víc ve svých kramflecích, protože tam jsem obklopenej partou kamarádů, prostě kluků, se kterýma to děláme pětadvacet, skoro třicet let. To je jinej svět, divadlo, muzikál a rockový koncert, to se nepodobá v ničem.
 
A co jinak je nového u Kabátů?
My se teď pomalu připravujeme na turné, který vypukne sice až v říjnu, ale počítám, že se sejdeme někdy v květnu a dáme to dokupy. Dáme dohromady playlist, pokecáme kdo, jak, co, s kým, co se stalo, protože se teď potkáme jen občas, občas si zavoláme, ale ještě se nezkouší, je to ještě zbytečný.
 
Můžeme se těšit na nějaký nový song nebo klip?
Abych byl upřímnej, tak my jsme si dali voraz, my to takhle máme. Počítám ale, že se tam nějakej klip ještě bude dělat, Valkýra už je stará. Takže vybereme něco, co budeme novýho moct pustit k fanouškům. Pak před turné se to všechno oživí, ale teď je taková doba toho ticha před bouří.