Vysílací studio: 800 937 937
Dopravní linka: 777 937 777
ALVARO SOLER - La Cintura
Playlist
ALVARO SOLER
La Cintura
Právě vysílá:
Hitrádio City 93,7 FM
Víkendové Hitrádio City

Recyklus tour 2017 Tomáše Kluse začalo !

Tomáš Klus se svou Cílovou skupinou vyrazil na jarní část Recyklus Tour. Postupně navštíví čtvrnáct českých a moravských měst, tak jsme ho při této příležitosti trochu vyzpovídali.

Tomáši, proč se tour jmenuje Recyklus?
Ze dvou prostých důvodů. Já jsem navštívil Indenésii, konkrétně ostrov Bali. A tam jsem byl svědkem toho, jak se my nezodpovědně chováme jako hloupé děti a zavalujeme naši Zemi spoustou odpadků. A druhá věc je, že mi bylo loni třicet a já jsem se stal dospělým, mám pocit. Potřebuji mít v hlavě jenom to, co tam má co dělat a všechno nepotřebné potřebuji vyhodit.
 
Kolik vás čeká na tomto turné koncertů ?
Já si myslím, že je jich čtrnáct, včetně těch slovenských. Já jsem v těchto věcech dost tupej, protože se snažím být tam, kde jsem teď a ne tam, kde teprve budu. Takže všechny zájemce musím odkázat na naše stránky www.tomasklus.cz nebo na náš facebook, kde najdou všechny potřebné informace.
 
V čemu bude třeba turné Recyklus speciální?
Je to speciální v tom, že se fanoušci a návštěvníci koncertů spolupodíleli na tom, co uslyší, takže si tam každý přijde na své. A hlavně mám dojem, že dochází k takové renesanci, takovému znovuobnovení kontaktu mezi lidmi, protože podzimní část turné byla taková vřelá.
 
Tento týden byl svátek MDŽ  a vy jste se na FB vyznal všem ženám. Jaký k nim vlastně máte vztah?
Naprosto vřelý, kladný ke všem ženám! Upřednostňuji v nich, aby se znova začaly vnímat jako ženy, ale především apeluji na všechny nás, muže, abychom to ženám umožnili. Abychom se stali těmi muži, kterými máme být,   ne těmi válečníky, ale ochránci.

11. 3. Chomutov, Městská sportovní hala
17. 3. Tábor, Hotel Palcát
18. 3. Brno, Semilasso
20. 3. Brno, Semilasso
24. 3. Karlovy Vary, Lidový dům
25. 3. Karlovy Vary, Lidový dům
31. 3. Jindřichův Hradec, KC Jitka
1. 4. Pardubice, IDEON
7. 4. Hluk, Sportovní hala
8. 4. Vsetín, Kulturní dům
13. 4. Kladno, Dům kultury
14. 4. Kolín, Staré lázně
22. 4. Děčín, SD Střelnice
12. 5. Třinec, Werk Arena