Vysílací studio: 800 937 937
Dopravní linka: 777 937 777
RASMUS - In The Shadows
Playlist
RASMUS
In The Shadows
Právě vysílá:
Hitrádio City 93,7 FM
Noční Hitrádio City

Novinky ve vysílání Hitrádia !

Americká zpěvačka Katy Perry je konečně zpět a to s s novým singlem Rise, kterým navíc podpořila Olympijské hry v Riu. Zmiňovaná píseň byla vybrána americkou televizní stanicí NBC jako oficiální hymna letní olympiády. Song Rise má ale mnohem hlubší podtext, než by se mohlo na první pohled zdát.

„Tuhle píseň jsem měla v sobě již několik let. Aktuální atmosféra ve světě mě inspirovala k tomu, abych ji dokončila nyní. Nyní, více než kdykoliv předtím je potřeba, abychom se sjednotili. Jen tak dokážeme povstat a bojovat proti všemu strachu a obavám, “ dodává sama interpretka a songem Rise představuje jednu z nejemotivnějších písní své celé dosavadní hudební kariéry.

House beaty obklopené příjemnými klavírními akordy navozují téměř hypnotickou atmosféru. Tak by se dal popsat nový singl Franse Zimmera aka Alle Farbena, berlínského rodáka a úspěšného DJ a producenta. Dalo by se říct, že skladbou Please Tell Rosie otevírá Alle Farben novou etapu své hudební kariéry a zároveň se tím připravuje na vydání svého nového alba Music Is My Best Friend. Chytlavý refrén singlu prozrazuje, kterým směrem se celé album bude ubírat.

 Společně s berlínským duem producentů a DJ Younotus směřuje celá nahrávka k podobnému úspěchu, jako dva roky starý hit Supergirl, na kterém Alle Farben společně s Younotus a Annou Naklab spolupracoval.