Vysílací studio: 800 937 937
Dopravní linka: 777 937 777
MEREDITH BROOKS - Bitch
Playlist
MEREDITH BROOKS
Bitch
Právě vysílá:
Hitrádio City 93,7 FM
Víkendové Hitrádio City

Novinka ve vysílání Hitrádia City 93,7 FM - Alessia Cara, Scars To Your Beautiful.

Zpěvačka Allessia Cara, jejíž hit Scars To Your Beautiful můžete nově slýchat z vysílání Hitrádia City 93,7 FM je z Kanady a je jí dvacet let. Už od dětství se prý věnovala psaní básní a divadlu, ale v deseti letech se začala učit hrát na kytaru a měla jasno. Ve třinácti si vytvořila na YouTube svůj vlastní kanál a vkládala na něj coververze známých písní, které nově nazpívala. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat! Slmouva s velkým vydavatelstvím, EP album, atd, atd. Klasický mustr dnešní doby J

 „Tato píseň je o našem vzhledu. Je směřována především k ženám, ale myslím, že se v ní najdou i muži. Svět je v tomto směru trochu divný. Stále nám tvrdí, že nejsme dostatečně krásné, a že existuje pouze jeden druh krásy. Touto písní se snažím tento mýtus popřít. Pokud se okolí nelíbí, jak vypadáš, mělo by se změnit. Mělo by změnit svoji perspektivu, rozhodně by nemělo chtít měnit nás, “ uvedla k písni Scars To Your Beautiful sama interpretka.

Na vzniku této písně se Alessia Cara podílela jako autorka, o produkci se postaralo duo Pop & Oak, které má na svém kontě i songy pro Rihannu, Britney Spears, Arianu Grande nebo Alicie Keys.