Vysílací studio: 800 937 937
Dopravní linka: 777 937 777
CRANBERRIES - Zombie
Playlist
CRANBERRIES
Zombie
Právě vysílá:
Hitrádio City 93,7 FM
Noční Hitrádio City

Kryštof přidávají druhý koncert na Strahově !

Hitrádio exkluzivně ví jako první, že kapela Kryštof se po vyprodání stadionového koncertu na strahovském stadionu Evžena Rošického rozhodla vyjít vstříc fanouškům a přidat druhý koncert!  Konat se bude den po prvním ohlášeném, tedy 17. září 2017.
Lídr kapely Richard Krajčo poskytnul k této události Hitrádiu City 93,7 FM exkluzivní komentář.
 
Richarde, takže druhý koncert . Co tě k němu přesvědčilo?
My jsme se rozhodli, protož ten první koncert se vyprodal strašně rychle. Fanoušci nám psali, že to nestihli a že to nečekali, že chodí x let na naše koncerty a najednou by jim tenhle měl uniknout. Taky jsme si všimli, že vstupenky na ten první koncert se prodávají na různých aukčních portálech a šponují se ty ceny do nesmyslných výšek. Tak možná těm, kteří si je pořídili na kšeft, zpřetrháme plány a uděláme radost opravdovým fanouškům.
 
Dva tak velké koncerty za sebou, to dostanete pořádně do těla, že ?
Jo, jo, ale na druhou stranu, když už na tom místě budeme, tak to bude jednodušší v té produkci. A taky chceme udělat z koncertu live záznam, tak je lepší vybírat ze dvou. Je tady ale otázka, že ten prostor je opravdu veliký, pojme 40 tisíc diváků. Já se teď modlím, aby alespoň ještě těch 25 tisíc ještě přišlo, aby ten stadion vlastně nebyl prázdný.
 
Posledně jsi slíbil prozdradit nějaké podrobnosti ?
No, to ještě nemůžu ! Ale vlastně něco ano. Na těch koncertech budeme mít 3 předkapely, bude to jako takový mini Kemp, nebo vlastně maxi Kemp. Program začně třeba už ve 3 odpoledne a kromě těch předkapel se objeví také hosté v našem koncertním programu. Já se na to hrozně těším, ale víc prozradit nemůžu. Chci, aby měli fanoušci nějaké překvapení.