Vysílací studio: 800 937 937
Dopravní linka: 777 937 777
LEWIS CAPALDI - Forget Me
Playlist
LEWIS CAPALDI
Forget Me
Právě vysílá:
Hitrádio City 93,7 FM
Noční Hitrádio City

Do Oldies festival přijedou do Ostravy East 17!

Jeden z nejúspěšnějších boybandů devadesátých let, britští East 17, přijede do České republiky! Už 10. června přijedou jako hlavní hvězda na ostravský Oldies festival. Doplní tak sestavu čítající například Rednex, Loonu a další.

Zdá se, že to East 17 myslí s comebackem opravdu vážně.  V červenci vypustili do světa singl Secret Of My Life, vydali se na turné po Evropě a mělo by dojít i na nové album. Kdo ví, třeba  obnoví zašlou slávu z dob hitů Stay Another Day nebo Let It Rain. Do Ostravy přijedou v novém složení, v němž definitivně chybí zakládající člen a hlavní zpěvák skupiny Brian Harvey. Jeho nástupcem byl zvolen Blair Dreelan, bývalý člen dalšího z boybandů 4th Ba5e. Dreelan doplní trojici Tony Mortimer, John HendyTerry Coldwell.

East 17 odstartovali svoji kariéru v roce 1992 se svým prvním singlem House Of Love, který dlouhé týdny bodoval mezi nejprodávanějšími singly v Anglii. Poté East 17 nazpívali světové megahity Deep, It´s Allright, Let It Rain, Stay Another Day, Thunder a mnoho dalších. Vydali sedm alb a stali se idolem několika generací.