Vysílací studio: 800 937 937
Dopravní linka: 777 937 777
SEBASTIAN - Záchranný bod
Playlist
SEBASTIAN
Záchranný bod
Právě vysílá:
Hitrádio City 93,7 FM
Noční Hitrádio City

Bude Igor Timko vysílat Hitparádu Hitrádia City 93,7 FM z iglú ?

Lídr slovenské kapely No Name a moderátor Hitparády Hitrádia City 93,7 FM Igor Timko nám poskytnul exkluzivní rozhovor.  Dozvěděli jsme se třeba,  jak vypadá jejich ráno, co je u kapely nového, jak prožívá zimu nebo co říká na ceny Anděl v Česku.

Igore, jak vypadá ráno kapely No Name ?
Je to každé ráno jinak.  Máme děti, jsme rodiče, manželé a muzikanti. Proto se snažíme přes týden přichystat děti do školy, udělat snídani, odvézt je. A potom máme pár hodin pro sebe.
 
Určitě máš spoustu starostí okolo, ale jak si vůbec ty užíváš zimu ?
O jarních prázdninách chytáme jednu takovou lyžovačku, dva tři dny, to určitě. No, a pak jako každé dítě, já si to pamatuji a snažím se tím dítětem zůstat. Takže sněhuláci, iglú a tak. Možná se podaří postavit tak velké iglú, že budeme poprvé vysílat Hitparádu Hitrádia City 93,7 FM vysílat z iglú !
 
A co je nového u No Name ?
Pracujeme na nových písničkách, i když album S láskou ještě stále funguje. Chystáme také jeden nový videoklip a zkoušíme nový playlist na letošní festivalovou sezónu, aby ty naše vystoupení byly stále jedinečné !
 
Na co se v nejbližší době mohou fanoušci těšit?
To je těžké říct, záleží na okolnostech, které se podaří.  Bude nová píseň, nový videoklip, možná společné turné s nějakým interpretem. My jsme turné k dvaceti letům kapely No Name zkončili nedávno, 1. listopadu ve Fórum Karlím v Praze, takže na to turné nechceme nijak tlačit. Jak říkám, všechno se teprve rozjíždí, uvidíme.
 
Letos se možná v ČR nebudou udělovat ceny Anděl, jak by interpretům chyběla tato tradiční událost?
U nás na Slovensku ty ceny také byly, potom zkončily a určitě chybí. Takže v Česku to bude asi chybět podobně, už jen proto, že to mělo nějakou tradici. Na druhou stranu, že by se bez toho nedalo žít, to určitě ne.