Vysílací studio: 800 937 937
Dopravní linka: 777 937 777
IMAGINE DRAGONS - Bones
Playlist
IMAGINE DRAGONS
Bones
Právě vysílá:
Roman Straka
Snídaně šampionů na Hitrádiu City 93,7 FM

ADELE novou desku letos asi nevydá

Ještě před pár týdny hrdě vyvolávala, že v září spatří světlo světa její nová deska. Teď od svých plánů zpěvačka Adele ale ustoupila, protože by nemohla v době pandemie stoprocentně svoji novou desku zpropagovat. A tak, stejně jako Lady Gaga anebo Sam Smith, posunula vydání zatím na neurčito.

Loňský rok byl pro ni velmi těžký. Hlavně kvůli rozvodu s manželem Simonem. Skládání nové hudby se pro ni stalo terapií a teď by se ráda o nové písničky podělila s fanoušky. Zatím to však bohužel není možné, “ uvedl zdroj blízký zpěvačce.

Stále je ale v očekávání nový hit, který by ráda Adele vypustila do světa během léta.

Problémy se současnou pandemií však neřeší pouze Adele. Své koncertní turné museli na příští rok přeložit třeba Taylor Swift nebo Justin Bieber, do Česka nepřijede ani napotřetí Sting, který své vystoupení na Slavkově odsunul na příští rok, uvidí se co Jamie Cullum, který zatím „jen“ posunul svůj pražský koncert z května na listopad. Přesouvají či ruší se však i další koncerty, jak to bude v létě s festivaly stále visí ve vzduchu. Držme si všichni palce, aby to už konečně brzy skončilo!