Vysílací studio: 800 937 937
Dopravní linka: 777 937 777
CHERYL COLE - Fight For This Love
Playlist
CHERYL COLE
Fight For This Love
Právě vysílá:
Ivo Alač
Víkendové Hitrádio City

ADELE je zpátky s baladou Easy On Me

Fanoušci zpěvačky Adele se konečně dočkali. Po více než 5-ti letech totiž vydala dlouho očekávanou novinku Easy On Me, která je předzvěstí nové desky 30, která vyjde už 19. listopadu. Během uplynulé doby byla Adele mámou na plný úvazek, její syn Angelo James za pár dní oslaví už deváté narozeniny!

Songem Easy On Me se Adele oficiálně vrací k hudbě. Jde o první singl z její očekávané čtvrté desky, o níž interpretka před pár dny prozradila, že ponese název 30. Písní zpěvačka odkazuje na svůj rozvod s bývalým manželem Simonem Koneckim před dvěma lety. Aktuálně zpěvačka chodí se sportovním agentem Richem Paulem. „Měla jsem pár mužů i před ním, ale nenáviděli to všechno kolem mě. Bylo pro ně stresující, když je se mnou viděli venku. Náš vztah se nikdy neposunul na další úroveň, protože jsme spolu nic nezažívali, “ prozradila nedávno Adele.

Už 19. listopadu zpěvačce vyjde album, jehož součástí právě song Easy On Me bude. Jmenovat se bude 30, čímž hudebnice navazuje na předchozí alba, která vždy pojmenovala podle toho, kolik jí bylo v době jejich vzniku. „Když jsem začala psát tuhle desku, nebyla jsem vůbec tam, kde jsem si přála být. Spíše to šlo úplně opačným směrem. Abych se cítila v bezpečí, je pro mě důležité cítit v životě určitou jistotu. A v té době jsem už věděla, že se nacházím uprostřed naprostého zmatku, “ popisuje Adele na zadní straně desky.

Zdá se, že letošní podzim bude hudebně hodně zajímavý cool

Podívejte se na videoklip Easy On Me, který za prvních 12 hodin od vydání nasbíral neuvěřitelných 20 milionů views...